Олена Сидорова

Олена - корінна одеситка, дитинство та юність провела у місті-перлині Чорного моря, наразі живе у м. Буча під Києвом.

Батьки змалечку залучали доньку до сімейної справи — вони мали невеличку пасіку, Олені ж довіряли реалізацію цієї натуральної продукції для місцевих жителів і гостей міста.

Це неабияк загартувало характер дівчинки, пробудило підприємницьку жилку, але серце дівчинки тяжіло до краси. Так, сімнадцятирічна Олена почала пізнавати перукарське мистецтво у найкращого одеського майстра Олени Больбот, якій вона досі безмежно вдячна. Амбітна красуня прагнула розвитку і вдосконалення своїх вмінь, так вона стала випускницею провідних перукарських шкіл столиці, має дві вищі освіти - НПУ ім. Драгоманова та КНУТД Технології і дизайну.

Олена добре знає, яка на смак перемога, бо неодноразово була призеркою «Кубку Києва» та «Кубку Одеси» із перукарської майстерності.

Сьогодні жінка володіє власною студією краси ES, заснувала «Школу Відновлення Волосся», бо вважає, що тільки здорове волосся виглядає неперевершено.

Підтримують і надихають Олену у всіх її ініціативах та проявах коханий чоловік і розумниця донечка:

«Коли вони поруч, все навколо набуває глибшого сенсу, приходить розуміння, заради кого я все це роблю. Час із родиною – особливий, навіть якщо це прогулянка містом, подорож до іншого континенту, або просто родинна вечеря - я радію кожній нагоді побути разом.

Моя головна місія – зробити своє ім’я синонімом професіоналізму і майстерності. Я роками здобувала знання і маю, що передати майбутнім поколінням працівників beauty-сфери. Участь у конкурсі Ms. Ukraine World International, я впевнена, наблизить мене до цієї мети.

Чекаю нагоди поринути у світ нових, невідомих раніше вражень, познайомитися із найкрасивішими українками, відчути вже добре знайомий смак перемоги, вірю, що це реально. Вважаю, що краса – важлива наука – точніша за математику, особливо якщо йдеться про здоров’я волосся та догляд за ним. Ця наука потребує всебічного вивчення, а я хочу зробити свій внесок у справу поширення її світом, адже присвятила цьому усе життя і тому мені є чим з усіма поділитися.

Юлія Соколовська

Юлія - міжнародна  фінансистка із Києва надихає своєю  впевненістю та переконує, що найкраще місце  для активів – руки розумної красуні, бо вона зможе їх зберегти та примножити.

Юлія має ступінь магістра з міжнародної економіки та менеджменту, який отримала у  Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.  
Вибір професії зумовила його масштабність і глобальне значення для людства. Юлія завжди відчувала у собі величезний потенціал і знала, що здатна змінити світ. Вивчати плеяду особливих законів, які впливають на порядок речей у всьому світі та вдосконалювати їх – неймовірний привілей, особливо для тендітної жінки. Юлія радіє, що її розум і досвід сьогодні залучено до прогресу світової економіки.  Тристоронній діалог та співпраця між бізнесом, споживачами та урядом - серед її здобутків. Ім’я Юлії серед авторів Зелених книг ринкового регулювання, Законів  енергетичної, лісової та металургійної галузей.

Із задоволенням Юлія долучається і до благодійних проектів, серед яких превалює  допомога дітям.  

Юлія з великої родини патріотів, яка шанобливо ставиться до духовних цінностей. Сьогодні амбітна красуня зосереджена на кар’єрі, але роль дружини, берегині та матері, на її думку, особливе земне призначення кожної жінки, якою б вагомою не була її професія.   

Палітра хобі Юлії – яскрава та різнобарвна - іноземні мови,  історія моди, театр, живопис, спорт, література.
Талановита жінка має у своєму активі титул Міс Грузія Континенталь, та може похвалитися роллю у закордонному екшені «Війна тіней». Подорожує Юлія із користю та задоволенням, відчуває від цього особливе наповнення - духовне та  естетичне.

«Моя місія в житті – нести у світ добро, красу у всіх її проявах. Прагну донести сучасницям, що можна жити насичено і яскраво, поєднуючи красу і розум, жіночність і професійність, творчість і милосердя.  
Якщо ти здатен уявити щось, ти здатен це втілити.  
Саме тому я вирішила взяти участь в конкурсі Ms.Ukraine World International – 2021, бо можу уявити навіть свою перемогу, тож здатна її здобути. Українки мають сяяти красою для усього світу, а я одна з них. Хочу показати, що будь-яка жінка може досягти успіху навіть у справі, яка завжди вважалася чоловічою, лишаючись красунею та натхненницею» - вважає Юлія Соколовська.

Поліна Крупчак

Амбітна. Незламна. Рішуча. Багатогранна. Сильна.

Поліна загартовувала чемпіонський характер з дитинства, і, здобувши свою першу золоту нагороду у бальних танцях, вже тоді точно знала, що її доля - перемагати.  
Роки навчання у Лондоні, поглиблене вивчення англійської, заняття класичним балетом, великим тенісом – все вдавалося і знадобилося у майбутньому.

Отримуючи вищу юридичну освіту, ще студенткою майбутня власниця кількох мереж ресторанів відкриває свою першу кав’ярню «У Поліни». Це ще раз підтвердило вже сталу аксіому її життя – перемога в усьому.

Сьогодні Поліна власниця групи компаній ресторанного бренду Поліна Крупчак, успішна керівниця у "Clover trade" та "Нова планета ІКС", засновниця благодійного фонду "The founders of the future", громадська діячка. Про свої досягнення говорити не любить, бо вважає їх лише інструментом для більш вагомих і добрих справ.  

Особливе місце в житті Поліни займає музика. Для неї це більше ніж творче захоплення, а точка дотику душі з зовнішнім світом, спосіб розкриття своєї сутності піснею.
Надихається ця дивовижна енергійна жінка своїми дітьми - вони щоденно наповнюють її життя сенсом.

«Моя головна мрія – щастя моїх дітей. Для мене важливо, щоб вони жили в достатку але при цьому були відповідальними.

Я заснувала благодійний фонд "The founders of the future", де  об'єдналися небайдужі люди з активною життєвою позицією і добрим серцем, щоб допомогти зберегти для нащадків нашу планету. Ми здійснюємо мрії, підвищуємо якість життя і робимо світ кращим.

Я впевнена, що майбутнє це не те, куди ми йдемо, а те, що ми створюємо.  Саме тому я вирішила взяти участь у Ms. Ukraine World International. Це один з найпрестижніших і відомих конкурсів краси для успішних жінок, а для мене - ще одна можливість заявити на весь світ про цінності, які я сповідую. Вірю, що майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії і готовий невтомно працювати для її втілення» - ділиться своїм життєвим кредо Поліна Крупчак.

{ jllike }

Ірина Рукавицька

Шалений ритм життя у столиці накладає відбиток на всі сфери життя його мешканок, та киянці Ганні Киричевській імпонує рух і постійний розвиток. Мегаполіс, на думку жінки, дає людині все для успіху в будь-якій галузі, потрібно тільки знайти свою нішу, свій напрямок, справу до душі.

Золота медалістка, відмінниця та володарка червоного диплому Університету Культури і Мистецтв, Ганна Киричевська з юних років звикла отримувати максимум від кожного етапу свого життя. Вимоглива перфекціоністка по життю, жінка цінує час, зусилля, відповідальність, наполегливість власну і оточуючих. Це допомагає їй досягати успіху у будь-яких починаннях – красуня встигла попрацювати у сферах туризму та рекреації, нерухомості, але згодом відчула у собі потенціал трейдера.

Сьогодні Ганна працює у  компанії, яка  імпортує  охолоджену  рибу та морепродукти.


Вже 20 років Ганна щаслива і у шлюбі. Секретом міцних стосунків подружжя вважає повну довіру та взаємоповагу. Пара виховує двох чудових синів, які планують стати професійними спортсменами. Родина Киричевських дуже активна і легка на підйом. Спонтанні подорожі, уік-енд у сусідній державі, сімейна вилазка у гори на велосипедах– із задоволенням, але щоб цікавою, із користю для здоров’я, і найголовніше – разом.

«Здоров’я – понад усе! – цю життєву позицію я сповідую змалечку і хочу передати це своїм дітям. Сьогодні ця істина набуває особливої актуальності. Надважливо донести до кожного українця, що від того, що ми споживаємо сьогодні залежить наше майбутнє, тож моя головна місія – якість. Висока якість продуктів, та їх обробки, якість сервісу та обслуговування – борюся за це все життя, бо вважаю, що всі ми гідні найкращого. Вірю, що Конкурс Ms. Ukraine World International дасть мені можливість донести важливість культури споживання до кожного, бо ми те, що ми їмо. Як і будь-яка жінка, я дуже радію нагоді пройтися ошатною сценою у розкішному вечірньому вбранні – сяяти, вражати, а може й перемогти, чому б ні?» - розмірковує Ганна Киричевська.

 

 

Ірина Петрусь

Чарівна львів'янка Ірина Петрусь має непересічний розум та особливу вдачу, завше любить вдосконалюватись.

Ірина часто повторює ”Я щасливчик, мені зустрічаються дуже добрі люди на шляху і ми легко будуємо довірливі відносини”.

Завдяки безмежній любові та довірі батьків, Ірина ще з малку повірила у власну вдачу і на шляху до успіху її вже було не спинити. Звісно, траплялися перешкоди, які вона достойно перетворювала на переваги.

В кожній людині, яку зустрічала, жінка навчилася бачити найкраще, навіть не здогадуючись, що згодом це вміння стане її професією. Цьому передувало навчання на інженерному факультеті, поїздка за «американською мрією», отримання декількох спеціальностей.

Сьогодні Ірина HR-бізнес-партнерка  міжнародних інженерних компаній, меценатка, благодійниця.

Ірина, разом з коханим чоловіком Андрієм, виховують донечку Полінку.

Чоловік підтримував кохану з того часу, як вони вперше зустрілися, і ось вже скоро десять років вони разом. Ірина радіє, що в часи сьогодення має можливість спілкуватися із друзями з усього світу – писати їм, миттєво бачити їхні посмішки, чути рідні голоси, вважає це неймовірністю, про яку попередні покоління могли б тільки мріяти.  

Ірина залюбки долучається до  соціальних та благодійних ініціатив усім серцем.

Обожнює ранкові прогулянки із домашнім улюбленцем, цуциком Бадді, насолоджується українською піснею та танцем, та усіма традиціями привитими родиною з малку.

Подорожі рідною Україною – улюблені, але жінка з першого польоту закохана у небо і хмари, тому літаки її особлива пристрасть.  Зараз на карті мрій жінки: Бразилія та Канада, мріє ще раз відвідати Штати, бо на її думку, саме там колись лишилася частка її душі.

«Моя місія – бути людиною. Я довго йшла до усвідомлення, що будь-які дійсно вагомі зміни починаються з себе. Адже світ навколо – це Дзеркало людини, яка на нього дивиться.  
Вчуся бути гнучкою до обставин, проте не втрачаючи свою справжність. Отримую задоволення від життя, роботи, від усього, чим би не займалася, багато вчуся.

Конкурс Ms. Ukraine World International-2021 для мене – нова неймовірна життєва сходинка. Чекаю максимальної насолоди від процесу, зустрічей з новими людьми, вражень, які б розкрили невідомі сторони мене» - ділиться очікуваннями Ірина Петрусь.

Тетяна Василик

Рідне місто Тетяни – Полтава, але зараз красуня живе у мальовничому сателіті Києва – місті Буча.  
 
У школі Тетяна паралельно вивчала три іноземні мови і вже тоді зрозуміла, що знання – це сила і головна запорука успіху. Після школи здобула дві вищі освіти за напрямками маркетинг, право та управління. Тетяна вже тоді була досить  амбітною, адже вважає амбіції – двигуном розвитку.
   
Особливе місце і житті Тетяни посідає родина. Вже 20 років вони із чоловіком – щасливі. Разом навчалися і дорослішали, побралися і зараз виховують двох чудових синів – майбутніх кібернетиків.    
 
Зараз Тетяна Василик один з кращих спеціалістів у своїй сфері діяльності. Та цьому передував час пошуку себе – Тетяна багато працювала, отримала посаду керуючого директора двох магазинів однієї з найвідоміших мереж спортивного одягу в Україні. Та одного дня Тетяна зрозуміла, що її діяльність не резонує із її внутрішнім світом та вирішила повністю перезавантажити власне життя. Далі були місяці навчання і практики, велетенські обсяги інформації і постійний саморозвиток.  
 
Тетяна ще з дитинства мала хист до творчості, окрім того, її завжди захоплювала краса жінки. Сьогодні Тетяна Василик – відомий перукар-стиліст. Радіє, що зараз її робота – неймовірні перевтілення, які іноді кардинально змінюють не тільки зовнішність, а й саму людину, додають впевненості і рішучості до ще більш дивовижних змін. Жінка щаслива, що одного разу не побоялася кинути виклик собі, змінила кардинально своє життя і зробила крок назустріч мрії – розвиватися в тому,  до чого лежить душа.   

Тетяна займається йогою, обожнює театр, подорожі, книжки, музеї, малювання.  
Родина Василик подорожують разом – цікаво, пізнавально, активно. Здебільшого  Європою та Україною.  
Тетяна вважає своїм покликанням  надихати інших людей на зміни, бо яким би чудовим не здавалося людині її життя, завжди можна отримати від нього більше.  
 
«Життя – це подорож людини до себе. Неспішно, без зайвої метушні, попри перешкоди і сумніви, ми маємо віднайти себе справжніх. Важливо зустріти і тих, хто надихатиме тебе і намагатися надихати інших. Тому і від конкурсу Ms Ukraine World International я чекаю особистих змін, нових знань, подій та викликів. Мрію зустріти багато цікавих людей, обмінятися з ними досвідом і надихнутися».

Ольга Кричильська

Ольга народилася і проживає в м. Рівне. Вона завжди вдало поєднувала успішну кар’єру, серйозні посади, викладання у київському виші, духовні практики із роллю турботливої дружини, а згодом і матусі двох маленьких діток.

Зараз Ольга експерт по роботі з підсвідомістю, йога-практик.
 
Йога для нашої героїні не просто хобі чи комплекс вправ - це наука про саме життя. Це допомагає жінці сприймати всі сфери свого життя цілісно, як один великий механізм, що неодмінно приведе її до мети. Ольга членкиня Жіночої Ділової Палати України, має освіту юриста-міжнародника, референта-перекладача з китайської та англійської, деякий час працювала за спеціальністю, а згодом керувала власною туристичною агенцію.
 
Ольга прагне досконалості завжди відповідальна, цілеспрямована, налаштована на блискучий результат, який крокує поруч із нею — все, за що береться жінка неодмінно вдається на високому рівні, приносить прибуток і задоволення. Крім того, жінка завжди прагнула віднайти своє істинне покликання і місію, та усвідомивши власну внутрішню свободу і рівновагу, захотіла допомагати у цьому іншим.  
 
Родина Ольги займає особливе місце у її серці. Вже традиційними стали сімейні подорожі, прогулянки, відпочинок. Ольга вважає, що однією зі складових світогляду людини та її майбутнього особистого успіху є різнобарвний дитячий досвід, тому подружжя радіє, коли їм видається можливість подорожувати всією родиною.

«Моя місія — допомогти людям віднайти внутрішню свободу і щастя, розкриваючи максимальну кількість своїх талантів, та відчувати смак життя. Ms. Ukraine World International – чудовий привід здійснити мрію, тому участь у цьому грандіозному дійстві надихає і заряджає. Прагну довести, що  жінка  як особистість, цілісна й гармонійна, що збалансовано вибудувала усі сфери свого життя, випромінює свою внутрішню красу  – заслуговує уваги і визнання. Конкурс для мене –  феєричні враження, знайомства із фантастичними  жінками з усього світу, продуктивний нетворкінг, який обов’язково принесе користь нашій спільній справі Краси – зовнішньої та внутрішньої» - переконана Ольга Кричильська.

Світлана Соколова

Шалений ритм життя у столиці накладає відбиток на всі сфери життя його мешканок, та киянці Ганні Киричевській імпонує рух і постійний розвиток. Мегаполіс, на думку жінки, дає людині все для успіху в будь-якій галузі, потрібно тільки знайти свою нішу, свій напрямок, справу до душі.

Золота медалістка, відмінниця та володарка червоного диплому Університету Культури і Мистецтв, Ганна Киричевська з юних років звикла отримувати максимум від кожного етапу свого життя. Вимоглива перфекціоністка по життю, жінка цінує час, зусилля, відповідальність, наполегливість власну і оточуючих. Це допомагає їй досягати успіху у будь-яких починаннях – красуня встигла попрацювати у сферах туризму та рекреації, нерухомості, але згодом відчула у собі потенціал трейдера.

Сьогодні Ганна працює у  компанії, яка  імпортує  охолоджену  рибу та морепродукти.


Вже 20 років Ганна щаслива і у шлюбі. Секретом міцних стосунків подружжя вважає повну довіру та взаємоповагу. Пара виховує двох чудових синів, які планують стати професійними спортсменами. Родина Киричевських дуже активна і легка на підйом. Спонтанні подорожі, уік-енд у сусідній державі, сімейна вилазка у гори на велосипедах– із задоволенням, але щоб цікавою, із користю для здоров’я, і найголовніше – разом.

«Здоров’я – понад усе! – цю життєву позицію я сповідую змалечку і хочу передати це своїм дітям. Сьогодні ця істина набуває особливої актуальності. Надважливо донести до кожного українця, що від того, що ми споживаємо сьогодні залежить наше майбутнє, тож моя головна місія – якість. Висока якість продуктів, та їх обробки, якість сервісу та обслуговування – борюся за це все життя, бо вважаю, що всі ми гідні найкращого. Вірю, що Конкурс Ms. Ukraine World International дасть мені можливість донести важливість культури споживання до кожного, бо ми те, що ми їмо. Як і будь-яка жінка, я дуже радію нагоді пройтися ошатною сценою у розкішному вечірньому вбранні – сяяти, вражати, а може й перемогти, чому б ні?» - розмірковує Ганна Киричевська.

 

 

Оксана Висоцька

Незалежна, цілеспрямована, активна -  жінка насолоджується життям, звикла брати максимум з кожної його миті, розуміти себе, свій особистісний потенціал і бажання. Красуня володіє цим мистецтвом настільки добре, що вирішила ділитися цим з іншими.
 
Оксана Висоцька фундаторка та авторка школи здоров’я особистості Ego.heal.  
 
Ego.heal –  квінтесенція знань з НЛП, профайлінгу, тета-хілінгу, систематизації яких Оксана присвятила ціле життя, щоб сьогодні кожен мав змогу відчути перевагу власної унікальності, віднайти баланс між духовним та матеріальним, пізнати його сакральний глибинний взаємозв’язок, та завдяки цьому, жити яскраво, насичено і щасливо.  
 
Оксана веде індивідуальні консультації, які вважає найефективнішими, хоча нерідко буває спікером конференцій, проводить тренінги, веде особистий блог.  
 
Графік – стрімкий і насичений майже не лишає вільного часу, навіть відпочинку панянка надає  перевагу активному – займається гольфом, великим тенісом,  пейнтболом. Медитації, вишивка бісером допомагають зберігати внутрішній спокій, поїздки Україною та Європою за кермом авто, музеї, галереї, футбольні матчі – вражають і надихають Оксану.  
 
Вдосконалення і знання не мають віку і завжди вчасні. 35 для Оксани найкращий вік, щоб отримати другу вищу освіту, втіливши ще одну із дитячих мрій стати дипломованим правознавцем.  
 
Допомога іншим має багато проявів і один з них  – піклування про знедолених та нужденних. Оксана робить це із задоволенням, бо вважає, що віддаючи любов і тепло людина і в собі це примножує.  
 
«Моя місія – бути провідником для тих, хто прагне віднайти своє істинне «Я», впевненість, силу, гармонію. Ділитися своїм багаторічним досвідом з іншими – особливий безцінний привілей для мене, тому я сама невпинно поглиблюю свої знання, масштабую враження, наповнююся – найкращим, щоб саме це потім транслювати та випромінювати.  
 
Я вже маю досвід участі у конкурсах краси, пишаюся титулом Місіс Київ 2020, знаю, що потрібно для перемоги, навіть у такому масштабному конкурсі, як Ms. Ukraine World International. Я впевнена, що абсолютно відповідаю головній короні і перемозі, як в Україні, так і у США» - ділиться своїми амбітними планами Оксана Висоцька.

Ірина Бойко

Історія Ірини надихає не боятися втілювати дитячі мрії, бо саме вони найсвітліші і здатні робити людей щасливими. Навіть якщо ти, як і Ірина, родом із невеличкого вінницького села, ти неодмінно підкориш світ, якщо продовжиш іти за мріями.

Своє покликання Ірина віднайшла ще в дитинстві, коли  розсаджувала за імпровізовані парти своїх іграшкових учнів і викладала їм все, що знала.  
Дитячі мрії нерідко визначають долю людини. Саме так склалося і життя Ірини Бойко, яка сьогодні викладає іноземні мови та зарубіжну літературу.
Знання мов дозволило Ірині отримати досвід викладання у Таїланді, вона згадує ці часи із  вдячністю своїм маленьким допитливим учням.
Ірина вірить що,  вчитель – це справді покликання, бо воно вимагає відповідальності, експертного володіння предметом та новітніми педагогічними технологіями, бо діти – це наше завтра, і яким воно буде, визначає саме якість їх освіти.  

Одна з головних мрій жінки – велика дружна родина, Ірина вірить, що завдяки своїм знанням, стане найкращою в світі мамою.
 
«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Йоганн Вольфганг фон Ґете. Цей вираз геніального письменника надихнув жінку на вивчення ще однієї мови – румунської. Читати цікаві книги в оригіналі – найвище інтелектуальне задоволення, тому жінка планує вивчити ще не одну мову.  
Мови нерідко ставали в пригоді і в подорожах, які Ірина просто обожнює.  

«Моя головна місія – подарувати світу  нове життя, гідно виховати дітей – добрими, чуйними та освіченими. Хочу пишатися ними, і щоб вони пишалися мною. Прагну передати наступним поколінням свої знання, мудрість та досвід. Я завжди знала, чого я хочу, не боялася міряти, і, ось, я серед претенденток на титул  Ms. Ukraine World International 2021! Грандіозні масштаби конкурсу - вражають, і я радію можливості насолодитися цією казкою. Сьогодні я відчуваю в собі силу заявити про свою особистість та красу і поборотися за головну нагороду. Корона для мене – не лише мрія, яка колись здавалася нездійсненною, це унікальний інструмент, який допоможе врятувати хоча б якусь невелику частинку Всесвіту, а Королева Краси матиме шанс залучити величезну аудиторію до найактуальніших  проблем людства» - ділиться своїми думками фіналістка Ірина Бойко.
 

Анна У

Амбітна. Незламна. Рішуча. Багатогранна. Сильна.

Поліна загартовувала чемпіонський характер з дитинства, і, здобувши свою першу золоту нагороду у бальних танцях, вже тоді точно знала, що її доля - перемагати.  
Роки навчання у Лондоні, поглиблене вивчення англійської, заняття класичним балетом, великим тенісом – все вдавалося і знадобилося у майбутньому.

Отримуючи вищу юридичну освіту, ще студенткою майбутня власниця кількох мереж ресторанів відкриває свою першу кав’ярню «У Поліни». Це ще раз підтвердило вже сталу аксіому її життя – перемога в усьому.

Сьогодні Поліна власниця групи компаній ресторанного бренду Поліна Крупчак, успішна керівниця у "Clover trade" та "Нова планета ІКС", засновниця благодійного фонду "The founders of the future", громадська діячка. Про свої досягнення говорити не любить, бо вважає їх лише інструментом для більш вагомих і добрих справ.  

Особливе місце в житті Поліни займає музика. Для неї це більше ніж творче захоплення, а точка дотику душі з зовнішнім світом, спосіб розкриття своєї сутності піснею.
Надихається ця дивовижна енергійна жінка своїми дітьми - вони щоденно наповнюють її життя сенсом.

«Моя головна мрія – щастя моїх дітей. Для мене важливо, щоб вони жили в достатку але при цьому були відповідальними.

Я заснувала благодійний фонд "The founders of the future", де  об'єдналися небайдужі люди з активною життєвою позицією і добрим серцем, щоб допомогти зберегти для нащадків нашу планету. Ми здійснюємо мрії, підвищуємо якість життя і робимо світ кращим.

Я впевнена, що майбутнє це не те, куди ми йдемо, а те, що ми створюємо.  Саме тому я вирішила взяти участь у Ms. Ukraine World International. Це один з найпрестижніших і відомих конкурсів краси для успішних жінок, а для мене - ще одна можливість заявити на весь світ про цінності, які я сповідую. Вірю, що майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії і готовий невтомно працювати для її втілення» - ділиться своїм життєвим кредо Поліна Крупчак.

Юлія Красна

Шалений ритм життя у столиці накладає відбиток на всі сфери життя його мешканок, та киянці Ганні Киричевській імпонує рух і постійний розвиток. Мегаполіс, на думку жінки, дає людині все для успіху в будь-якій галузі, потрібно тільки знайти свою нішу, свій напрямок, справу до душі.

Золота медалістка, відмінниця та володарка червоного диплому Університету Культури і Мистецтв, Ганна Киричевська з юних років звикла отримувати максимум від кожного етапу свого життя. Вимоглива перфекціоністка по життю, жінка цінує час, зусилля, відповідальність, наполегливість власну і оточуючих. Це допомагає їй досягати успіху у будь-яких починаннях – красуня встигла попрацювати у сферах туризму та рекреації, нерухомості, але згодом відчула у собі потенціал трейдера.

Сьогодні Ганна працює у  компанії, яка  імпортує  охолоджену  рибу та морепродукти.


Вже 20 років Ганна щаслива і у шлюбі. Секретом міцних стосунків подружжя вважає повну довіру та взаємоповагу. Пара виховує двох чудових синів, які планують стати професійними спортсменами. Родина Киричевських дуже активна і легка на підйом. Спонтанні подорожі, уік-енд у сусідній державі, сімейна вилазка у гори на велосипедах– із задоволенням, але щоб цікавою, із користю для здоров’я, і найголовніше – разом.

«Здоров’я – понад усе! – цю життєву позицію я сповідую змалечку і хочу передати це своїм дітям. Сьогодні ця істина набуває особливої актуальності. Надважливо донести до кожного українця, що від того, що ми споживаємо сьогодні залежить наше майбутнє, тож моя головна місія – якість. Висока якість продуктів, та їх обробки, якість сервісу та обслуговування – борюся за це все життя, бо вважаю, що всі ми гідні найкращого. Вірю, що Конкурс Ms. Ukraine World International дасть мені можливість донести важливість культури споживання до кожного, бо ми те, що ми їмо. Як і будь-яка жінка, я дуже радію нагоді пройтися ошатною сценою у розкішному вечірньому вбранні – сяяти, вражати, а може й перемогти, чому б ні?» - розмірковує Ганна Киричевська.

 

 

Ганна Киричевська

Шалений ритм життя у столиці накладає відбиток на всі сфери життя його мешканок, та киянці Ганні Киричевській імпонує рух і постійний розвиток. Мегаполіс, на думку жінки, дає людині все для успіху в будь-якій галузі, потрібно тільки знайти свою нішу, свій напрямок, справу до душі.

Золота медалістка, відмінниця та володарка червоного диплому Університету Культури і Мистецтв, Ганна Киричевська з юних років звикла отримувати максимум від кожного етапу свого життя. Вимоглива перфекціоністка по життю, жінка цінує час, зусилля, відповідальність, наполегливість власну і оточуючих. Це допомагає їй досягати успіху у будь-яких починаннях – красуня встигла попрацювати у сферах туризму та рекреації, нерухомості, але згодом відчула у собі потенціал трейдера.

Сьогодні Ганна працює у  компанії, яка  імпортує  охолоджену  рибу та морепродукти.


Вже 20 років Ганна щаслива і у шлюбі. Секретом міцних стосунків подружжя вважає повну довіру та взаємоповагу. Пара виховує двох чудових синів, які планують стати професійними спортсменами. Родина Киричевських дуже активна і легка на підйом. Спонтанні подорожі, уік-енд у сусідній державі, сімейна вилазка у гори на велосипедах– із задоволенням, але щоб цікавою, із користю для здоров’я, і найголовніше – разом.

«Здоров’я – понад усе! – цю життєву позицію я сповідую змалечку і хочу передати це своїм дітям. Сьогодні ця істина набуває особливої актуальності. Надважливо донести до кожного українця, що від того, що ми споживаємо сьогодні залежить наше майбутнє, тож моя головна місія – якість. Висока якість продуктів, та їх обробки, якість сервісу та обслуговування – борюся за це все життя, бо вважаю, що всі ми гідні найкращого. Вірю, що Конкурс Ms. Ukraine World International дасть мені можливість донести важливість культури споживання до кожного, бо ми те, що ми їмо. Як і будь-яка жінка, я дуже радію нагоді пройтися ошатною сценою у розкішному вечірньому вбранні – сяяти, вражати, а може й перемогти, чому б ні?» - розмірковує Ганна Киричевська.

 

 

Анна Романько

Анна народилася і виросла на узбережжі  Азовського моря, у його ізумрудні хвилі ще з юності палко закохана і зараз знаходить у них натхнення.
 
Зараз жінка живе у м. Ірпінь, працює у Києві.
 
Анна добре знається на прагненнях людини до подорожей, тому разом із чоловіком створила відому компанію з продажу авіаквитків. Але творча натура жінки прагнула розвитку.
 
Сьогодні Анна одна з найкращих випускниць Академії Стилю і Дизайну Andre Tan. Їй вдалося зробити власну пристрасть до красивих і вишуканих речей – бізнесом, а самій стати професійним стилістом та візажистом. Жінка має досвід роботи на Новому Каналі,  стилізує фотосесії, лукбуки, працює персональним стилістом, проводить майстер-класи. Анна style-блогерка, амбасадор кількох брендів одягу та косметики, що мотивує бути досконалою в усьому, що вона робить.   
 
Так Анна створила власний бренд вегетаріанського шоколаду, дуже скоро ми зможемо ним поласувати.  
 
Справжнє море захоплень, хобі та інтересів не завадило красуні створити чудову родину, бути берегинею домашнього затишку. Анна із коханим чоловіком виховує донечку і синочка. Вони намагаються проводити разом кожну вільну хвилинку. Подорожі – сімейна традиція. Понад 20 країн родина  вже відвідала, прагне показати дітям весь світ, бо його дивовижна природа, культура різних країн – вражає і надихає. Родина також займається благодійністю, але ніколи цього не афішує:
 
«Допомога має лишатися між тобою і тими, кому ти допомагаєш, бо ці люди дуже тобі довіряють, потребують твоєї участі у своїй непростій долі, їм має бути комфортно це приймати.

Я щиро вірю, що краса здатна  врятувати світ від жорсткості і байдужості. Саме тому я склала список  «100 світлих мрій», які наче сто маленьких дороговказів направляють мене на шлях добра і краси. Одна з цих мрій – участь у конкурсі Ms. Ukraine World International. Вважаю, що це допоможе мені нести місію краси, яка вже стала моїм покликанням всюди. Хочу власним прикладом показати моїм дітям, що мрії збуваються, що їхня мама гідна овацій і визнання всієї країни.  
 
Очікую хвилі яскравих емоцій, нових надзвичайних знайомств, які допоможуть мені творити ще більше добрих справ.  Вірю у  перемогу, бо все маю для того, щоб ще раз довести світу, що українки – найкрасивіші».

 

 

Вікторія Мазніченко

Чарівна львів'янка Ірина Петрусь має непересічний розум та особливу вдачу, завше любить вдосконалюватись.

Ірина часто повторює ”Я щасливчик, мені зустрічаються дуже добрі люди на шляху і ми легко будуємо довірливі відносини”.

Завдяки безмежній любові та довірі батьків, Ірина ще з малку повірила у власну вдачу і на шляху до успіху її вже було не спинити. Звісно, траплялися перешкоди, які вона достойно перетворювала на переваги.

В кожній людині, яку зустрічала, жінка навчилася бачити найкраще, навіть не здогадуючись, що згодом це вміння стане її професією. Цьому передувало навчання на інженерному факультеті, поїздка за «американською мрією», отримання декількох спеціальностей.

Сьогодні Ірина HR-бізнес-партнерка  міжнародних інженерних компаній, меценатка, благодійниця.

Ірина, разом з коханим чоловіком Андрієм, виховують донечку Полінку.

Чоловік підтримував кохану з того часу, як вони вперше зустрілися, і ось вже скоро десять років вони разом. Ірина радіє, що в часи сьогодення має можливість спілкуватися із друзями з усього світу – писати їм, миттєво бачити їхні посмішки, чути рідні голоси, вважає це неймовірністю, про яку попередні покоління могли б тільки мріяти.  

Ірина залюбки долучається до  соціальних та благодійних ініціатив усім серцем.

Обожнює ранкові прогулянки із домашнім улюбленцем, цуциком Бадді, насолоджується українською піснею та танцем, та усіма традиціями привитими родиною з малку.

Подорожі рідною Україною – улюблені, але жінка з першого польоту закохана у небо і хмари, тому літаки її особлива пристрасть.  Зараз на карті мрій жінки: Бразилія та Канада, мріє ще раз відвідати Штати, бо на її думку, саме там колись лишилася частка її душі.

«Моя місія – бути людиною. Я довго йшла до усвідомлення, що будь-які дійсно вагомі зміни починаються з себе. Адже світ навколо – це Дзеркало людини, яка на нього дивиться.  
Вчуся бути гнучкою до обставин, проте не втрачаючи свою справжність. Отримую задоволення від життя, роботи, від усього, чим би не займалася, багато вчуся.

Конкурс Ms. Ukraine World International-2021 для мене – нова неймовірна життєва сходинка. Чекаю максимальної насолоди від процесу, зустрічей з новими людьми, вражень, які б розкрили невідомі сторони мене» - ділиться очікуваннями Ірина Петрусь.

Валерія Горопацька

Шалений ритм життя у столиці накладає відбиток на всі сфери життя його мешканок, та киянці Ганні Киричевській імпонує рух і постійний розвиток. Мегаполіс, на думку жінки, дає людині все для успіху в будь-якій галузі, потрібно тільки знайти свою нішу, свій напрямок, справу до душі.

Золота медалістка, відмінниця та володарка червоного диплому Університету Культури і Мистецтв, Ганна Киричевська з юних років звикла отримувати максимум від кожного етапу свого життя. Вимоглива перфекціоністка по життю, жінка цінує час, зусилля, відповідальність, наполегливість власну і оточуючих. Це допомагає їй досягати успіху у будь-яких починаннях – красуня встигла попрацювати у сферах туризму та рекреації, нерухомості, але згодом відчула у собі потенціал трейдера.

Сьогодні Ганна працює у  компанії, яка  імпортує  охолоджену  рибу та морепродукти.


Вже 20 років Ганна щаслива і у шлюбі. Секретом міцних стосунків подружжя вважає повну довіру та взаємоповагу. Пара виховує двох чудових синів, які планують стати професійними спортсменами. Родина Киричевських дуже активна і легка на підйом. Спонтанні подорожі, уік-енд у сусідній державі, сімейна вилазка у гори на велосипедах– із задоволенням, але щоб цікавою, із користю для здоров’я, і найголовніше – разом.

«Здоров’я – понад усе! – цю життєву позицію я сповідую змалечку і хочу передати це своїм дітям. Сьогодні ця істина набуває особливої актуальності. Надважливо донести до кожного українця, що від того, що ми споживаємо сьогодні залежить наше майбутнє, тож моя головна місія – якість. Висока якість продуктів, та їх обробки, якість сервісу та обслуговування – борюся за це все життя, бо вважаю, що всі ми гідні найкращого. Вірю, що Конкурс Ms. Ukraine World International дасть мені можливість донести важливість культури споживання до кожного, бо ми те, що ми їмо. Як і будь-яка жінка, я дуже радію нагоді пройтися ошатною сценою у розкішному вечірньому вбранні – сяяти, вражати, а може й перемогти, чому б ні?» - розмірковує Ганна Киричевська.