Новости Украины: в Киеве начался конкурс Mrs. Ukraine International - кто получит корону? Сюжет ТСН 1+1

 

 

В Києві оберуть головну королеву Місіс Україна 2021

Ms. Ukraine World International 2021: В столиці буде обрано головну королеву країни.

Найграндіозніша подія цієї весни, довгоочікуване і феєричне свято - фінал конкурсу краси для успішних жінок Ms. Ukraine World International 2021 відбудеться 21 травня!  

Розкішна преміальна локація у самому серці Києва Fairmont Grand Hotel Kyiv вже цієї п’ятниці стане епіцентром краси та успіху, приймаючи гостей знакової для країни події – вибору королеви Місіс Україна 2021. 

Найграндіозніша подія цієї весни

Найграндіозніша подія цієї весни, довгоочікуване і феєричне свято - фінал конкурсу краси для успішних жінок Ms. Ukraine World International 2021 відбудеться 21 травня!   
Розкішніша преміальна локація у самому серці Києва Fairmont Grand Hotel Kyiv вже цієї п’ятниці стане епіцентром краси та успіху, приймаючи гостей знакової для країни події – вибору королеви Місіс Україна 2021.   

Ms. Ukraine World International 2021 запрошує Україну до феєричного Маямі!

21 травня 2021 року в самому серці історичної перлини міста, у  елегантному та вишуканому  Fairmont Grand Hotel відбудеться головне національне свято краси, яке має стати справжньою революцією в світі Beauty&Fashion, бізнесу та консалтингу.  

Переможниця конкурсу влітку представлятиме Україну на світовій першості з краси у Маямі.  
Ms. World International –  ідеальний простір для обміну новітніми продуктами та послугами у сфері Beauty&Fashion. Це найкраща платформа для втілення найамбітніших бізнес-ідей в життя, масштабних іміджевих проявів, презентації особистості або власного бізнесу. 

Наймаштабніший та найграндіозніший американський конкурс краси тепер в Україні!

Цьогоріч наша країна вперше проведе національний відбір на участь у Міжнародному конкурсі краси для успішних жінок Ms.World International. Місцем  проведення обрано яскраве, сучасне й феєричне місто краси та великих можливостей - Маямі, США.

З 9 по 12 серпня 2021 року саме Маямі стане світовою столицею краси, успіху та вишуканості, а Україна матиме всі шанси здобути перемогу в найпрестижнішому конкурсі й довести, що українки найкрасивіші жінки планети!

Альона Бойко стала обличчям стильного жіночого глянцю TOUCH

Алена Бойко – целеустремленная девушка, бизнес-леди, заботливая мама и любящая жена. Она верит в исполнение мечты, и знаете, её мечты и правда сбываются. За 2018 год Алене удалось покорить не одну вершину и достать не одну «звезду».
После победы в конкурсе Mrs. Ukraine International 2018 она отправилась на конкурс в США (вошла в Топ-20), открыла показ известного украинского дизайнера в Лос-Анджелесе и получила несколько наград и множество предложений о сотрудничестве.
О том, каким был для Алены прошлый год, и что она запланировала на 2019, узнаете прямо сейчас.

Докладніше >>>>

Альона Бойко представила Україну на конкурсі Mrs.International2018 в Америці

Альону Бойко нагороджено премією "Жінка ІІІ тисячоліття" - 2018

Альона Бойко стала переможницею Mrs. Ukraine International-2018