Ms. Ukraine World International 2021 запрошує Україну до феєричного Маямі!

Наймаштабніший та найграндіозніший американський конкурс краси тепер в Україні!

Цьогоріч наша країна вперше проведе національний відбір на участь у Міжнародному конкурсі краси для успішних жінок Ms. World International. Місцем  проведення обрано яскраве, сучасне і феєричне місто краси і великих можливостей - Маямі, США.

З 9 по 12 серпня 2021 року саме Маямі стане світовою столицею краси, успіху та вишуканості, а Україна матиме всі шанси здобути перемогу в найпрестижнішому конкурсі і довести, що українки - найкрасивіші жінки планети!

Завдяки цьому Україна отримує право на проведення національного відбору на участь у найграндіознішому та наймасштабнішому конкурсу краси міжнародного рівня у Києві.  

Знакову для України подію відвідають 300 VIP-персон  - зірки шоу-бізнесу, театру і кіно, громадські діячі, лідери Fashion&Beauty індустрії, бізнесмени та фінансисти, видавці, представники всеукраїнських та міжнародних ЗМІ, митці, ресторатори, представники готельного та туристичного бізнесу та інші знаменитості.

Ведучі конкурсу: Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Національний директор міжнародного конкурсу краси для успішних жінок Ms. Ukraine World International: Альона Бойко, володарка титулу Mrs. Ukraine International 2018.

Image
Image
Image
Image