Юлія Красна

Юлія Красна

Усі мої починання об’єднує одна велика місія – прикрашати цей світ та нести любов, радість і віру. Конкурс для мене привід надихнути українок завжди йти за покликом свого серця.
5646
Анна Романько

Анна Романько

Допомога має лишатися між тобою і тими, кому ти допомагаєш, бо ці люди дуже тобі довіряють, потребують твоєї участі у своїй непростій долі, їм має бути комфортно це приймати.
3807
Ірина Петрусь

Ірина Петрусь

Моя місія – бути людиною. Я довго йшла до усвідомлення, що будь-які дійсно вагомі зміни починаються з себе. Адже світ навколо – це Дзеркало людини, яка на нього дивиться.
1716
Ганна Киричевська

Тетяна Василик

Життя – це подорож людини до себе. Неспішно, без зайвої метушні, попри перешкоди і сумніви, ми маємо віднайти себе справжніх.
815
 Ганна Киричевська

Ганна Киричевська

Здоров’я – понад усе! – цю життєву позицію я сповідую змалечку і хочу передати це своїм дітям. Сьогодні ця істина набуває особливої актуальності.
564
Ірина Рукавицька

Ірина Рукавицька

Моя місія у житті — розкривати жіночу унікальність та неповторність, допомогти кожній жінці максимально реалізувати свої таланти. Жінка — це берегиня сімейного щастя.
542
Олена Сидорова

Олена Сидорова

Моя головна місія – зробити своє ім’я синонімом професіоналізму і майстерності. Я роками здобувала знання і маю, що передати майбутнім поколінням працівників beauty-сфери.
444
Оксана Висоцька

Оксана Висоцька

Моя місія – бути провідником для тих, хто прагне віднайти своє істинне «Я», впевненість, силу, гармонію. Ділитися своїм багаторічним досвідом з іншими – особливий привілей для мене.
310
Ольга Кричильська

Ольга Кричильська

Моя місія — допомогти людям віднайти внутрішню свободу і щастя, розкриваючи максимальну кількість своїх талантів, та відчувати смак життя.
301
Анна У

Анна У

Важливо пам’ятати хто ти є, де бере початок твоя цивілізація, бо десь там криються витоки всього найкращого в тобі. Якщо їх одразу дві – це подвоює твої шанси на життєвий успіх.
186
Поліна Крупчак

Поліна Крупчак

Моя головна мрія – щастя моїх дітей. Для мене важливо, щоб вони жили в достатку але при цьому були відповідальними.
123
Валерія Горопацька

Валерія Горопацька

Чесність — моє головне життєве кредо. Бути справжньою, такою, яка ти є з усіма, хто тебе оточує — це єдиний шлях завоювати довіру. Особливо важливою для мене є чесність.
71
Ганна Киричевська

Ірина Бойко

Моя головна місія – подарувати світу  нове життя, гідно виховати дітей – добрими, чуйними та освіченими. Хочу пишатися ними, і щоб вони пишалися мною.
33
Юлія Соколовська

Юлія Соколовська

Моя місія в житті – нести у світ добро, красу у всіх її проявах. Прагну донести сучасницям, що можна жити насичено і яскраво, поєднуючи красу і розум, жіночність і професійність.
12
Світлана Соколова

Світлана Соколова

Моя місія – невтомний постійний рух - до кращого, до світлішого, до розвитку і вдосконалення, бо рух для мене і є життя. Мрію про щастя для своєї родини, країни, про мирне небо.
12
Вікторія Мазніченко

Вікторія Мазніченко

Моя місія — це мир та щастя для кожної живої істоти. Заради щасливих очей людини я готова на будь-який подвиг.
9