boiko_about.png

Ms.Ukraine World International

Участь у Ms.World International — це не тільки велика гордість, це ще й нові великі можливості, які відкриваються для нашої країни. На цьому конкурсі буде показано, хто така справжня українка: вона несе істинну красу, має успіх у кар’єрі, є турботливою мамою та дружиною. У новому світі буде представлена сучасна Україна: сильна, перспективна, розвинута, рішуча, красива та культурно збагачена.

Дійсно, те що українка вперше за 15 років буде представляти країну на наймасштабнішому конкурсі США - це перемога, це новий крок до побудови міцних бізнес-відносин з передовими країнами світу, це гучний виклик сформованим стереотипам. Україна є сучасною державою з великим потенціалом та ще більшими можливостями.

Саме конкурс Ms.Ukraine World International допоможе зробити цей великий крок у майбутнє й показати усьому світу справжню, велику, могутню Україну.

Ms.Ukraine World International – це не просто конкурс, це можливість проявити себе, свої найкращі якості, свої бізнесові успіхи, найяскравіші здібності та таланти на міжнародній арені.