Найграндіозніша подія цієї весни

«Я багато років мріяла презентувати Україні цей масштабний конкурс краси світового рівня. Радію, що жінки, які відбулися в житті і кар’єрі, сповідують найсвітліші родинні цінності, віднайшли себе та своє покликання, несуть місію краси, яка здатна рятувати і змінювати цей світ крізь усе життя, і яким є чим поділитися із нацією, зможуть це зробити – голосно, яскраво і впевнено.   
Ms. World International – конкурс з п’ятнадцятирічною історією, який щорічно об’єднує навколо себе найкрасивіших та найвидатніших представниць понад 60 націй. Я неймовірно щаслива, що тепер  до цього переліку долучається і Україна, бо українки гідні світової уваги і визнання». – Національний директор Ms. Ukraine World International Альона Бойко.   
16 чарівних, активних, талановитих, багатогранних та самобутніх українок постануть перед всією країною, щоб вкотре довести, що жіноча краса – потужна сила будь-яких змін на краще.  
Self-made woman, бізнес-леді, HR-менеджерки, юристки, рестораторки, викладачки, стилістики і навіть пані підполковник дивуватимуть неповторними яскравими образами, власними талантами та  досягненнями.  
Переможниця конкурсу отримає омріяну головну корону, титул Ms. Ukraine World International 2021, та почесне право представити Україну на світовому фіналі конкурсу Ms. World International у Маямі.  
Ведучі грандіозного гала-вечору – найяскравіша пара сучасного медіа-простору Катерина Осадча та Юрій Горбунов.   
Телеканал  UA FASHION TV  транслюватиме подію і Україна дізнається ім’я переможниці у прямому ефірі.   
Ms. Ukraine World International 2021 разом із партнерами підготували безліч чудових подарунків для всіх учасниць та чимало сюрпризів для гостей свята. 

Хедлайнер події - вибухова поп-рок сенсація сучасної української музики гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».   
Прикрасять вечір своїми виступами  піаніст-віртуоз зі світовим ім’ям  Євген Хмара, відкриття року - володарка премії  YUNA Music Award Lida Lee та золотий баритон України Влад Ситнік.  
Особливою родзинкою івенту стане сюрприз від відомої рестораторки Аліни Поплавської, яка ексклюзивно презентує прем’єру двох своїх перших пісень, які  надихнуть фіналісток на перемогу.   
Захід має всі шанси стати подією року і дивовижним, незабутнім святом, на яке всі так довго чекали!