Ірина Рукавицька

Ірина Рукавицька
Моя місія у житті — розкривати жіночу унікальність та неповторність, допомогти кожній жінці максимально реалізувати свої таланти. Жінка — це берегиня сімейного щастя, яке безпосередньо залежить від її власного.

Талановита інтелектуалка Ірина Рукавицька з Києва мріє присвятити перемогу у Мs. Ukraine World International 2021 своїм трьом синочкам і коханому, які надихнули її на участь у конкурсі. 

Ще трирічною дівчинкою Ірина вже знала, що таке сувора спортивна дисципліна й навчилася цінувати кожну перемогу. 

Їй було лише 8, коли її серце захопило мистецтво танцю. Гастролі, змагання, тренування, виступи... Дитинство промайнуло швидко, але було яскравим і насиченим враженнями. Майбутню професію вона обирала також за покликом серця, тому вступила до Інституту мистецтв при НПУ ім. Драгоманова. 

Ще в студентські роки Ірина створила дитячий колектив, де викладала для 150 юних танцюристів. Хореографія відкрила їй шлях на телебачення та в театр, де жінка була авторкою хореографічних постановок. 

З юності Ірина цікавилася й психологією. Наука настільки захопила жінку, що вона зробила її своєю другою професією. Навчання у найкращих педагогів України, Америки, Німеччини, Індії сприяло втіленню мрії.

Психотерапію жінка вивчала у Wiesbadener Akademie fur Psychotherapie (WIAP), отримала блискучу освіту та сьогодні має власну успішну практику. 

Близько 15 років Ірина працює з жінками, допомагає їм скинути обладунки обов’язків і дозволити собі бути вільними й щасливими, розкривши свою жіночність та сексуальність. 

Ірина є автором понад 20 семінарів і програм з психології особистості, які проводить в Україні та за її межами. 

Вона вважає себе втричі щасливішою за будь-яку жінку, бо вони із коханим чоловіком тричі стали батьками. Виховання трьох активних і непосидючих хлопчиків вимагає багато енергії, але їхні обійми та посмішки чудово її відновлюють. 

Релаксацію й натхнення Ірина знаходить у малюванні та музиці. Любов до театру й танців з роками тільки розквітла, а подорожі світом розширили свою географію до декількох континентів. 

«Моя місія у житті — розкривати жіночу унікальність та неповторність, допомогти кожній жінці максимально реалізувати свої таланти. Жінка — це берегиня сімейного щастя, яке безпосередньо залежить від її власного. Українки мають все, щоб бути найщасливішими в світі, саме тому я зважилася на участь у конкурсі Ms. Ukraine World International — щоб надихнути кожну жінку дозволити собі щастя у будь-якому віці та статусі», — резюмує Ірина Рукавицька.