Ірина Рукавицька
есність — моє головне життєве кредо. Бути справжньою, такою, яка ти є з усіма, хто тебе оточує — це єдиний шлях завоювати довіру. Особливо важливою для мене є чесність перед собою.
Валерія родом з Луганщини, але її серце давно належить столиці, де вона живе вже багато років.

Рішуча, цілеспрямована, енергійна красуня свого часу отримала дві вищі освіти: економічну та юридичну.  

Валерія — управлінець за покликанням. Чесність, порядність, принциповість, педантичність та професіоналізм — серед переваг ефективної чиновниці.  

Вона вважає, що досконале знання законів допомагає розвивати власний бізнес та бути максимально корисною для соціуму.  

Родина — маленький острівець щастя та затишку, де вони із коханим чоловіком виховують двох чудових маленьких донечок, про яких Валерія мріяла ще з дитинства.  

Сьогодні Валерія поєднує роботу із декретом, часом це не просто, але виховувати діток, споглядати за їхніми першими кроками — це справжнє щастя, яким кожна матуся має в повній мірі насолодитися.  

Валерія гарно малює. Fashion Illustration — її нове захоплення, яким вона планує досконало оволодіти. Малювання, на думку жінки, чудово знімає стрес і перезавантажує думки, спрямовує розум на прекрасне та вивільняє творчу енергію. Останнім часом жінку зацікавила теорія гомеопатії та прогресивна німецька медицина, які допомагають берегти здоров’я всієї родини.

Валерія любить подорожувати, але найчастіше її подорожі — це робочі відрядження, у яких на екскурсії чи прогулянки часу не вистачає. Жінка побувала у Китаї та Туреччині багато разів, але робота не дозволяла побачити ані Великої Китайської Стіни, ані Босфору. Красуня вірить, що колись відвідає ще багато країн, й це вже буде справжній відпочинок — цікавий та пізнавальний.  

«Чесність — моє головне життєве кредо. Бути справжньою, такою, яка ти є з усіма, хто тебе оточує — це єдиний шлях завоювати довіру. Особливо важливою для мене є чесність перед собою. Прагну, щоб моє внутрішнє світосприйняття віддзеркалювалося назовні, й тоді я стану по-справжньому щасливою. Саме тому я вирішила взяти участь в конкурсі Ms. Ukraine World International 2021, бо мрію прожити найбільшу життєву трансформацію самооцінки, впевненості та любові до себе, що зараз як ніколи потребують гармонізації», — коментує фіналістка Валерія Горопацька.

Image
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСА КРАСИ
MS.UKRAINE WORLD INTERNATIONAL В УКРАЇНІ
Instagram   Facebook
Організатор: Альона Бойко,
Володарка титулу Mrs. Ukraine International2018  ms.ukraineworldinternational@gmail.com,
тел.: +38 093 749 48 99
Прес-служба: Лала Цукерман,
PR agency GLORY,
prstudioglory@gmail.com,
тел.: +38 096 630 28 02