Ірина Петрусь

Ірина Петрусь
Моя місія – бути людиною. Я довго йшла до усвідомлення, що будь-які дійсно вагомі зміни починаються з себе. Адже світ навколо – це Дзеркало людини, яка на нього дивиться.  
Чарівна львів'янка Ірина Петрусь має непересічний розум та особливу вдачу, завше любить вдосконалюватись.

Ірина часто повторює ”Я щасливчик, мені зустрічаються дуже добрі люди на шляху і ми легко будуємо довірливі відносини”.

Завдяки безмежній любові та довірі батьків, Ірина ще з малку повірила у власну вдачу і на шляху до успіху її вже було не спинити. Звісно, траплялися перешкоди, які вона достойно перетворювала на переваги.

В кожній людині, яку зустрічала, жінка навчилася бачити найкраще, навіть не здогадуючись, що згодом це вміння стане її професією. Цьому передувало навчання на інженерному факультеті, поїздка за «американською мрією», отримання декількох спеціальностей.

Сьогодні Ірина HR-бізнес-партнерка  міжнародних інженерних компаній, меценатка, благодійниця.

Ірина, разом з коханим чоловіком Андрієм, виховують донечку Полінку.

Чоловік підтримував кохану з того часу, як вони вперше зустрілися, і ось вже скоро десять років вони разом. Ірина радіє, що в часи сьогодення має можливість спілкуватися із друзями з усього світу – писати їм, миттєво бачити їхні посмішки, чути рідні голоси, вважає це неймовірністю, про яку попередні покоління могли б тільки мріяти.  

Ірина залюбки долучається до  соціальних та благодійних ініціатив усім серцем.

Обожнює ранкові прогулянки із домашнім улюбленцем, цуциком Бадді, насолоджується українською піснею та танцем, та усіма традиціями привитими родиною з малку.

Подорожі рідною Україною – улюблені, але жінка з першого польоту закохана у небо і хмари, тому літаки її особлива пристрасть.  Зараз на карті мрій жінки: Бразилія та Канада, мріє ще раз відвідати Штати, бо на її думку, саме там колись лишилася частка її душі.

«Моя місія – бути людиною. Я довго йшла до усвідомлення, що будь-які дійсно вагомі зміни починаються з себе. Адже світ навколо – це Дзеркало людини, яка на нього дивиться.  
Вчуся бути гнучкою до обставин, проте не втрачаючи свою справжність. Отримую задоволення від життя, роботи, від усього, чим би не займалася, багато вчуся.

Конкурс Ms. Ukraine World International-2021 для мене – нова неймовірна життєва сходинка. Чекаю максимальної насолоди від процесу, зустрічей з новими людьми, вражень, які б розкрили невідомі сторони мене» - ділиться очікуваннями Ірина Петрусь.