Ірина Бойко

Ганна Киричевська
Моя головна місія – подарувати світу  нове життя, гідно виховати дітей – добрими, чуйними та освіченими. Хочу пишатися ними, і щоб вони пишалися мною.

Історія Ірини надихає не боятися втілювати дитячі мрії, бо саме вони найсвітліші і здатні робити людей щасливими. Навіть якщо ти, як і Ірина, родом із невеличкого вінницького села, ти неодмінно підкориш світ, якщо продовжиш іти за мріями.

Своє покликання Ірина віднайшла ще в дитинстві, коли  розсаджувала за імпровізовані парти своїх іграшкових учнів і викладала їм все, що знала.  
Дитячі мрії нерідко визначають долю людини. Саме так склалося і життя Ірини Бойко, яка сьогодні викладає іноземні мови та зарубіжну літературу.
Знання мов дозволило Ірині отримати досвід викладання у Таїланді, вона згадує ці часи із  вдячністю своїм маленьким допитливим учням.
Ірина вірить що,  вчитель – це справді покликання, бо воно вимагає відповідальності, експертного володіння предметом та новітніми педагогічними технологіями, бо діти – це наше завтра, і яким воно буде, визначає саме якість їх освіти.  

Одна з головних мрій жінки – велика дружна родина, Ірина вірить, що завдяки своїм знанням, стане найкращою в світі мамою.
 
«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Йоганн Вольфганг фон Ґете. Цей вираз геніального письменника надихнув жінку на вивчення ще однієї мови – румунської. Читати цікаві книги в оригіналі – найвище інтелектуальне задоволення, тому жінка планує вивчити ще не одну мову.  
Мови нерідко ставали в пригоді і в подорожах, які Ірина просто обожнює.  

«Моя головна місія – подарувати світу  нове життя, гідно виховати дітей – добрими, чуйними та освіченими. Хочу пишатися ними, і щоб вони пишалися мною. Прагну передати наступним поколінням свої знання, мудрість та досвід. Я завжди знала, чого я хочу, не боялася міряти, і, ось, я серед претенденток на титул  Ms. Ukraine World International 2021! Грандіозні масштаби конкурсу - вражають, і я радію можливості насолодитися цією казкою. Сьогодні я відчуваю в собі силу заявити про свою особистість та красу і поборотися за головну нагороду. Корона для мене – не лише мрія, яка колись здавалася нездійсненною, це унікальний інструмент, який допоможе врятувати хоча б якусь невелику частинку Всесвіту, а Королева Краси матиме шанс залучити величезну аудиторію до найактуальніших  проблем людства» - ділиться своїми думками фіналістка Ірина Бойко.