Юлія Красна

Ірина Рукавицька
Усі мої починання об’єднує одна велика місія – прикрашати цей світ та нести любов, радість і віру. Конкурс Ms. Ukraine World International для мене привід надихнути українок завжди йти за покликом свого серця.
Справжнім діамантом конкурсу Мs. Ukraine World International 2021 є сяюча харків’янка Юлія Красна, яка з ювелірною точністю викарбовує власний успіх.  
Юлія Self-made woman, власниця мережі ювелірних бутиків ROBERTO BRAVO, UNAMORE JEWELRY, STYLE AVENUE та жіночого клубу Red Divas Club, що об’єднує успішних та прогресивних українок.   
Іноді прізвище людини визначає її долю, саме так сталося і в житті Юлії. Пристрасть, сила, невичерпна енергія, рішучість і наполегливість у поєднанні із красою, бездоганним смаком, сексуальністю та харизмою створили диво-жінку, яка сьогодні прикрашає собою світ і навчає цього мистецтва інших.  
Дуже скоро світ побачить власна книга Юлії. Це буде відверта розмова про особисте та розкриття  таємниць сходження на бізнесовий олімп. Авторка проведе читачів своїм переможним шляхом від консультанта AVON до власниці мережі ювелірних бутиків, спікерки бізнесових форумів, тренерки жіночих конференцій, героїні  YouTube-проекту Money Maker.
Смак перемоги, дійсно, добре знайомий Юлії. Зокрема 2018 рік означився для неї титулом Mrs Popularity 2018 одного з відомих конкурсів краси, отримати який красуні вдалося завдяки підтримці понад 33000 користувачів мережі.
Керувати низкою успішних проектів так, щоб люди мріяли працювати на тебе – особливий талант, яким Юлія може по праву пишатися.  
Пишається успіхами жінки і її родина. Чудова традиція – затишні сімейні вечори за вивченням родоводу династії, який багатий на події та звершення. Одинадцятирічний син Юлії Михаїл – її любов, натхнення і гордість.   
Подорожі допомагають жінці смакувати життя, відкривати нові обрії та світи, сповнюватися енергію натхнення.
Юлія Красна ініціювала відкриття в Україні міжнародного благодійного проекту «Добрий янгол», який допомагає діткам, хворим на СМА. Також Юлія підтримує Благодійний Фонд «МАМА+Я», що допомагає  дітям-сиротам.  
«Усі мої починання об’єднує одна велика місія – прикрашати цей світ та нести любов, радість і віру. Конкурс Ms. Ukraine World International для мене привід надихнути українок завжди йти за покликом свого серця та навчитися його чути. Я вмію привертати увагу і вмію її перетворювати на енергію змін, вірю, що зможу привернути увагу світу і до моєї країни заради її майбутнього – незалежного та щасливого» - ділиться світоглядом Юлія Красна.