Анна У

Анна У
Важливо пам’ятати хто ти є, де бере початок твоя цивілізація, бо десь там криються витоки всього найкращого в тобі. Якщо їх одразу дві – це подвоює твої шанси на життєвий успіх.
Анна – жінка, яка зробила втілення мрій життєвим кредо. З кожним роком життя мрії ставали все масштабнішими, але Анна тільки раділа такому прогресу власних амбіцій, тому що знала, що кожну вона неодмінно втілить.

Так, колись ще юна одинадцятирічна мрійниця почала вивчати китайську мову, їй вона не здавалася надважкою, навпаки, дуже мелодійною і цікавою. Це захоплення стало доленосним для Анни і сьогодні вона професійна перекладачка з китайської, дипломована випускниця університету Hunan Normal University (Китай).

Досконале володіння китайською мовою допомогло Анні знайти кохання свого життя. Її чоловік родом із КНР, познайомилося майбутнє подружжя за часів його навчання у КПІ і з тих пір – нерозлучне. Дружина закохала свого любого іноземця у рідний Київ, в Україну і, звісно, у себе – бо у неї неможливо не закохатися, правда ж? Згодом Небеса подарували їм здійснення ще однієї мрії, мабуть найважливішої – стати батьками двох донечок. Аріадна та Анжеліка радіють, що мають дві рідні мови, поєднують у собі найкращі риси двох неймовірних націй – китайської та української.

«Важливо пам’ятати хто ти є, де бере початок твоя цивілізація, бо десь там криються витоки всього найкращого в тобі. Якщо їх одразу дві – це подвоює твої шанси на життєвий успіх. Тому ми із чоловіком прагнемо прищепити донькам культуру, духовність, традиції як Китаю, так і України. Власним прикладом прагнемо показати їм, що кожна мета – досяжна. Багато подорожуємо всією родиною, зокрема Китаєм, бо наразі ми відповідальні за формування світогляду і майбутнє наших дітей.
Пишаюся тим, що справа мого життя приносить користь іншим. Ми з чоловіком займаємося переробкою вторинної сировини. Вважаємо, шо це допомагає врятувати нашу планету від сміттєвого апокаліпсису. Екологічна безпека - надважлива місія, тому мрію залучити до неї якомога більше людей, сподіваюсь, що участь у Ms. Ukraine World International допоможе мені у цьому. Вдячна Богу, що дає мені можливість займатися благодійністю у цей непростий для всіх час, бо є ті, кому найважче – сироти і онкохворі. Допомога їм – ніби молитва ділом, бо красиві слова набувають цінності тільки тоді, коли стають справами. добрими і світлими» - ділиться своїм світоглядом Анна У.