Поліна Крупчак

Поліна Крупчак
Моя головна мрія – щастя моїх дітей. Для мене важливо, щоб вони жили в достатку але при цьому були відповідальними.

Амбітна. Незламна. Рішуча. Багатогранна. Сильна.

Поліна загартовувала чемпіонський характер з дитинства, і, здобувши свою першу золоту нагороду у бальних танцях, вже тоді точно знала, що її доля - перемагати.  
Роки навчання у Лондоні, поглиблене вивчення англійської, заняття класичним балетом, великим тенісом – все вдавалося і знадобилося у майбутньому.

Отримуючи вищу юридичну освіту, ще студенткою майбутня власниця кількох мереж ресторанів відкриває свою першу кав’ярню «У Поліни». Це ще раз підтвердило вже сталу аксіому її життя – перемога в усьому.

Сьогодні Поліна власниця групи компаній ресторанного бренду Поліна Крупчак, успішна керівниця у "Clover trade" та "Нова планета ІКС", засновниця благодійного фонду "The founders of the future", громадська діячка. Про свої досягнення говорити не любить, бо вважає їх лише інструментом для більш вагомих і добрих справ.  

Особливе місце в житті Поліни займає музика. Для неї це більше ніж творче захоплення, а точка дотику душі з зовнішнім світом, спосіб розкриття своєї сутності піснею.
Надихається ця дивовижна енергійна жінка своїми дітьми - вони щоденно наповнюють її життя сенсом.

«Моя головна мрія – щастя моїх дітей. Для мене важливо, щоб вони жили в достатку але при цьому були відповідальними.

Я заснувала благодійний фонд "The founders of the future", де  об'єдналися небайдужі люди з активною життєвою позицією і добрим серцем, щоб допомогти зберегти для нащадків нашу планету. Ми здійснюємо мрії, підвищуємо якість життя і робимо світ кращим.

Я впевнена, що майбутнє це не те, куди ми йдемо, а те, що ми створюємо.  Саме тому я вирішила взяти участь у Ms. Ukraine World International. Це один з найпрестижніших і відомих конкурсів краси для успішних жінок, а для мене - ще одна можливість заявити на весь світ про цінності, які я сповідую. Вірю, що майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії і готовий невтомно працювати для її втілення» - ділиться своїм життєвим кредо Поліна Крупчак.