Ольга Кричильська

Ольга Кричильська
Моя місія — допомогти людям віднайти внутрішню свободу і щастя, розкриваючи максимальну кількість своїх талантів, та відчувати смак життя.
Ольга народилася і проживає в м. Рівне. Вона завжди вдало поєднувала успішну кар’єру, серйозні посади, викладання у київському виші, духовні практики із роллю турботливої дружини, а згодом і матусі двох маленьких діток.

Зараз Ольга експерт по роботі з підсвідомістю, йога-практик.
 
Йога для нашої героїні не просто хобі чи комплекс вправ - це наука про саме життя. Це допомагає жінці сприймати всі сфери свого життя цілісно, як один великий механізм, що неодмінно приведе її до мети. Ольга членкиня Жіночої Ділової Палати України, має освіту юриста-міжнародника, референта-перекладача з китайської та англійської, деякий час працювала за спеціальністю, а згодом керувала власною туристичною агенцію.
 
Ольга прагне досконалості завжди відповідальна, цілеспрямована, налаштована на блискучий результат, який крокує поруч із нею — все, за що береться жінка неодмінно вдається на високому рівні, приносить прибуток і задоволення. Крім того, жінка завжди прагнула віднайти своє істинне покликання і місію, та усвідомивши власну внутрішню свободу і рівновагу, захотіла допомагати у цьому іншим.  
 
Родина Ольги займає особливе місце у її серці. Вже традиційними стали сімейні подорожі, прогулянки, відпочинок. Ольга вважає, що однією зі складових світогляду людини та її майбутнього особистого успіху є різнобарвний дитячий досвід, тому подружжя радіє, коли їм видається можливість подорожувати всією родиною.

«Моя місія — допомогти людям віднайти внутрішню свободу і щастя, розкриваючи максимальну кількість своїх талантів, та відчувати смак життя. Ms. Ukraine World International – чудовий привід здійснити мрію, тому участь у цьому грандіозному дійстві надихає і заряджає. Прагну довести, що  жінка  як особистість, цілісна й гармонійна, що збалансовано вибудувала усі сфери свого життя, випромінює свою внутрішню красу  – заслуговує уваги і визнання. Конкурс для мене –  феєричні враження, знайомства із фантастичними  жінками з усього світу, продуктивний нетворкінг, який обов’язково принесе користь нашій спільній справі Краси – зовнішньої та внутрішньої» - переконана Ольга Кричильська.