Світлана Соколова

Ірина Рукавицька
Моя місія – невтомний постійний рух - до кращого, до світлішого, до розвитку і вдосконалення, бо рух для мене і є життя. Мрію про щастя для своєї родини, країни, про мирне небо, спокій і затишок в кожному домі.
Прекрасним фінальним акордом представлення учасниць конкурсу Ms. Ukraine World International 2021 стане активна діджитал-богиня Світлана Соколова.
Світлана родом з Донеччини, зараз живе у столиці. Навчання у Донецькому Державному Університеті Управління дало країні чудову і, до слова, дуже красиву менеджерку невиробничої сфери.  
Освіта визначила і спрямування діяльності жінки, і сьогодні Світлана успішно розвиває цілих три проекти, і всі вони, на диво, кардинально відрізняється один від одного. Це і новий стартап у сфері IT, і неординарний проект з ароматом кави, деталі якого поки що тримаються в таємниці, але вже скоро, кавою з купажем власного авторства кияни зможуть насолодитися не виходячи з дому. Є і третя справа життя Світлани, яка резонує із її почуттям прекрасного і дає її серцю творчу та естетичну насолоду – візаж. Для жінки це щось набагато більше, ніж макіяж, це можливість проявити свій талант художниці, де перед тобою найпрекрасніший у світі мольберт – жіноче обличчя.   
Коханий – натхнення і любов всього життя Світлани. Він поділяє її життєву активну позицію і підтримує всі її ініціативи та починання.  Перелік хобі цієї тендітної красуні вражаючій, і всі вони неординарні, як і вона сама:  вейксерфінг, сноубординг,  пілатес,  стретчинг, їзда верхи, сплавлення на Sup-дошці, великий теніс.  
Світлана обожнює подорожі, особливо на острови, де усамітнення та споглядання мальовничої природи оновлює і сповнює розум новими яскравими мріями.  
Світлана допомагає дітям-сиротам, підтримуючи міжнародну благодійну фундацію «Отчий дім». Також власним прикладом жінка закликає всіх небайдужих людей стати донорами крові для Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охмадит.  
«Моя місія – невтомний постійний рух - до кращого, до світлішого, до розвитку і вдосконалення, бо рух для мене і є життя. Мрію про щастя для своєї родини, країни, про мирне небо, спокій і затишок в кожному домі. Радію, що можу зробити щось задля цього, та завдяки своїм знанням, можу творити нове, відкривати власні, ще ніким не освоєні «америки» сучасного діджитал-простору.
Хочу поділитися зі світом своїми цінностями і переконаннями, зробити це яскраво і красиво, тому конкурс Ms. Ukraine World International – найкраща для цього нагода» - підсумовує Світлана Соколова.