Анна Романько

Анна Романько
Допомога має лишатися між тобою і тими, кому ти допомагаєш, бо ці люди дуже тобі довіряють, потребують твоєї участі у своїй непростій долі, їм має бути комфортно це приймати.

Анна народилася і виросла на узбережжі  Азовського моря, у його ізумрудні хвилі ще з юності палко закохана і зараз знаходить у них натхнення.
 
Зараз жінка живе у м. Ірпінь, працює у Києві.
 
Анна добре знається на прагненнях людини до подорожей, тому разом із чоловіком створила відому компанію з продажу авіаквитків. Але творча натура жінки прагнула розвитку.
 
Сьогодні Анна одна з найкращих випускниць Академії Стилю і Дизайну Andre Tan. Їй вдалося зробити власну пристрасть до красивих і вишуканих речей – бізнесом, а самій стати професійним стилістом та візажистом. Жінка має досвід роботи на Новому Каналі,  стилізує фотосесії, лукбуки, працює персональним стилістом, проводить майстер-класи. Анна style-блогерка, амбасадор кількох брендів одягу та косметики, що мотивує бути досконалою в усьому, що вона робить.   
 
Так Анна створила власний бренд вегетаріанського шоколаду, дуже скоро ми зможемо ним поласувати.  
 
Справжнє море захоплень, хобі та інтересів не завадило красуні створити чудову родину, бути берегинею домашнього затишку. Анна із коханим чоловіком виховує донечку і синочка. Вони намагаються проводити разом кожну вільну хвилинку. Подорожі – сімейна традиція. Понад 20 країн родина  вже відвідала, прагне показати дітям весь світ, бо його дивовижна природа, культура різних країн – вражає і надихає. Родина також займається благодійністю, але ніколи цього не афішує:
 
«Допомога має лишатися між тобою і тими, кому ти допомагаєш, бо ці люди дуже тобі довіряють, потребують твоєї участі у своїй непростій долі, їм має бути комфортно це приймати.

Я щиро вірю, що краса здатна  врятувати світ від жорсткості і байдужості. Саме тому я склала список  «100 світлих мрій», які наче сто маленьких дороговказів направляють мене на шлях добра і краси. Одна з цих мрій – участь у конкурсі Ms. Ukraine World International. Вважаю, що це допоможе мені нести місію краси, яка вже стала моїм покликанням всюди. Хочу власним прикладом показати моїм дітям, що мрії збуваються, що їхня мама гідна овацій і визнання всієї країни.  
 
Очікую хвилі яскравих емоцій, нових надзвичайних знайомств, які допоможуть мені творити ще більше добрих справ.  Вірю у  перемогу, бо все маю для того, щоб ще раз довести світу, що українки – найкрасивіші».