Олена Сидорова

Олена Сидорова
Моя головна місія – зробити своє ім’я синонімом професіоналізму і майстерності. Я роками здобувала знання і маю, що передати майбутнім поколінням працівників beauty-сфери.

Олена - корінна одеситка, дитинство та юність провела у місті-перлині Чорного моря, наразі живе у м. Буча під Києвом.

Батьки змалечку залучали доньку до сімейної справи — вони мали невеличку пасіку, Олені ж довіряли реалізацію цієї натуральної продукції для місцевих жителів і гостей міста.

Це неабияк загартувало характер дівчинки, пробудило підприємницьку жилку, але серце дівчинки тяжіло до краси. Так, сімнадцятирічна Олена почала пізнавати перукарське мистецтво у найкращого одеського майстра Олени Больбот, якій вона досі безмежно вдячна. Амбітна красуня прагнула розвитку і вдосконалення своїх вмінь, так вона стала випускницею провідних перукарських шкіл столиці, має дві вищі освіти - НПУ ім. Драгоманова та КНУТД Технології і дизайну.

Олена добре знає, яка на смак перемога, бо неодноразово була призеркою «Кубку Києва» та «Кубку Одеси» із перукарської майстерності.

Сьогодні жінка володіє власною студією краси ES, заснувала «Школу Відновлення Волосся», бо вважає, що тільки здорове волосся виглядає неперевершено.

Підтримують і надихають Олену у всіх її ініціативах та проявах коханий чоловік і розумниця донечка:

«Коли вони поруч, все навколо набуває глибшого сенсу, приходить розуміння, заради кого я все це роблю. Час із родиною – особливий, навіть якщо це прогулянка містом, подорож до іншого континенту, або просто родинна вечеря - я радію кожній нагоді побути разом.

Моя головна місія – зробити своє ім’я синонімом професіоналізму і майстерності. Я роками здобувала знання і маю, що передати майбутнім поколінням працівників beauty-сфери. Участь у конкурсі Ms. Ukraine World International, я впевнена, наблизить мене до цієї мети.

Чекаю нагоди поринути у світ нових, невідомих раніше вражень, познайомитися із найкрасивішими українками, відчути вже добре знайомий смак перемоги, вірю, що це реально. Вважаю, що краса – важлива наука – точніша за математику, особливо якщо йдеться про здоров’я волосся та догляд за ним. Ця наука потребує всебічного вивчення, а я хочу зробити свій внесок у справу поширення її світом, адже присвятила цьому усе життя і тому мені є чим з усіма поділитися.