Оксана Висоцька

Оксана Висоцька
Моя місія – бути провідником для тих, хто прагне віднайти своє істинне «Я», впевненість, силу, гармонію.
Незалежна, цілеспрямована, активна -  жінка насолоджується життям, звикла брати максимум з кожної його миті, розуміти себе, свій особистісний потенціал і бажання. Красуня володіє цим мистецтвом настільки добре, що вирішила ділитися цим з іншими.
 
Оксана Висоцька фундаторка та авторка школи здоров’я особистості Ego.heal.  
 
Ego.heal –  квінтесенція знань з НЛП, профайлінгу, тета-хілінгу, систематизації яких Оксана присвятила ціле життя, щоб сьогодні кожен мав змогу відчути перевагу власної унікальності, віднайти баланс між духовним та матеріальним, пізнати його сакральний глибинний взаємозв’язок, та завдяки цьому, жити яскраво, насичено і щасливо.  
 
Оксана веде індивідуальні консультації, які вважає найефективнішими, хоча нерідко буває спікером конференцій, проводить тренінги, веде особистий блог.  
 
Графік – стрімкий і насичений майже не лишає вільного часу, навіть відпочинку панянка надає  перевагу активному – займається гольфом, великим тенісом,  пейнтболом. Медитації, вишивка бісером допомагають зберігати внутрішній спокій, поїздки Україною та Європою за кермом авто, музеї, галереї, футбольні матчі – вражають і надихають Оксану.  
 
Вдосконалення і знання не мають віку і завжди вчасні. 35 для Оксани найкращий вік, щоб отримати другу вищу освіту, втіливши ще одну із дитячих мрій стати дипломованим правознавцем.  
 
Допомога іншим має багато проявів і один з них  – піклування про знедолених та нужденних. Оксана робить це із задоволенням, бо вважає, що віддаючи любов і тепло людина і в собі це примножує.  
 
«Моя місія – бути провідником для тих, хто прагне віднайти своє істинне «Я», впевненість, силу, гармонію. Ділитися своїм багаторічним досвідом з іншими – особливий безцінний привілей для мене, тому я сама невпинно поглиблюю свої знання, масштабую враження, наповнююся – найкращим, щоб саме це потім транслювати та випромінювати.  
 
Я вже маю досвід участі у конкурсах краси, пишаюся титулом Місіс Київ 2020, знаю, що потрібно для перемоги, навіть у такому масштабному конкурсі, як Ms. Ukraine World International. Я впевнена, що абсолютно відповідаю головній короні і перемозі, як в Україні, так і у США» - ділиться своїми амбітними планами Оксана Висоцька.