Вікторія Мазніченко

Вікторія Мазніченко
Моя місія – бути людиною. Я довго йшла до усвідомлення, що будь-які дійсно вагомі зміни починаються з себе. Адже світ навколо – це Дзеркало людини, яка на нього дивиться.  
Елегантна й принципова Вікторія Мазніченко — підполковник. 

Дитинство Вікторії пройшло під знаком щастя й смарагдових чорноморських хвиль, та вже понад 20 років красуня живе у столиці. Ця дивовижна жінка пройшла неймовірний шлях від вчительки початкових класів до підполковника Національної поліції України. Перша освіта Вікторії педагогічна, та пізніше вона відчула в собі потенціал до глобальних змін і закінчила з відзнакою Національну академію внутрішніх справ. Жінка зрозуміла, що зможе робити для своєї країни один з найвагоміших внесків — боронити права й свободи співгромадян, захищати їх спокій. Службова форма для Вікторії — символ честі, гідності, відваги, сумління, довіри суспільства та відповідальності перед кожним українцем. Саме такі принципи, на думку Вікторії, має сповідувати кожна людина, якій держава довірила охорону своїх законів та які вже понад 20 років охороняє сама.  

З 2020 року жінка служить у нещодавно створеному підрозділі «Служба судової охорони» у званні підполковника. Вікторія членкиня Української асоціації представниць правоохоронних органів України, діяльність якої має міжнародне спрямування. Відрада та гордість Вікторії — її син Валентин, підтримка якого окрилює її на нові звершення. Кожну вільну хвилинку вони разом, планують найближчим часом спільну цікаву подорож-пригоду, яка надовго запам’ятається.    Книжки, йога, медитації, музика, співи, вишивання, в’язання, малювання — це невеличка частина з величезного переліку хобі нашої чарівної героїні. А у 2020 році Вікторія стала півфіналісткою Чемпіонату України з бодібілдингу.  

Благодійність та допомога дітям — сімейна традиція, яка зігріває серце Вікторії, бо добро має поширюватись.

«Моя місія — це мир та щастя для кожної живої істоти. Заради щасливих очей людини я готова на будь-який подвиг. Участь у конкурсі Ms. Ukraine World International — це визначний крок у моєму житті! Адже я зможу власним  прикладом довести нашим чарівним та сильним жінкам, що вони гідні уваги та шани. Ми, українки, надихаємо своєю красою й ніжністю, дехто з нас щодня ризикує життям, заради спокою та безпеки оточуючих. Ми виховуємо дітей, бездоганно виглядаємо, живемо яскраво, лишаючись собі вірними — світ неодмінно має це бачити!», — надихає Вікторія Мазніченко.