Юлія Соколовська

Юлія Соколовська
Моя місія в житті – нести у світ добро, красу у всіх її проявах. Прагну донести сучасницям, що можна жити насичено і яскраво, поєднуючи красу і розум, жіночність і професійність, творчість і милосердя.  
Юлія - міжнародна  фінансистка із Києва надихає своєю  впевненістю та переконує, що найкраще місце  для активів – руки розумної красуні, бо вона зможе їх зберегти та примножити.

Юлія має ступінь магістра з міжнародної економіки та менеджменту, який отримала у  Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.  
Вибір професії зумовила його масштабність і глобальне значення для людства. Юлія завжди відчувала у собі величезний потенціал і знала, що здатна змінити світ. Вивчати плеяду особливих законів, які впливають на порядок речей у всьому світі та вдосконалювати їх – неймовірний привілей, особливо для тендітної жінки. Юлія радіє, що її розум і досвід сьогодні залучено до прогресу світової економіки.  Тристоронній діалог та співпраця між бізнесом, споживачами та урядом - серед її здобутків. Ім’я Юлії серед авторів Зелених книг ринкового регулювання, Законів  енергетичної, лісової та металургійної галузей.

Із задоволенням Юлія долучається і до благодійних проектів, серед яких превалює  допомога дітям.  

Юлія з великої родини патріотів, яка шанобливо ставиться до духовних цінностей. Сьогодні амбітна красуня зосереджена на кар’єрі, але роль дружини, берегині та матері, на її думку, особливе земне призначення кожної жінки, якою б вагомою не була її професія.   

Палітра хобі Юлії – яскрава та різнобарвна - іноземні мови,  історія моди, театр, живопис, спорт, література.
Талановита жінка має у своєму активі титул Міс Грузія Континенталь, та може похвалитися роллю у закордонному екшені «Війна тіней». Подорожує Юлія із користю та задоволенням, відчуває від цього особливе наповнення - духовне та  естетичне.

«Моя місія в житті – нести у світ добро, красу у всіх її проявах. Прагну донести сучасницям, що можна жити насичено і яскраво, поєднуючи красу і розум, жіночність і професійність, творчість і милосердя.  
Якщо ти здатен уявити щось, ти здатен це втілити.  
Саме тому я вирішила взяти участь в конкурсі Ms.Ukraine World International – 2021, бо можу уявити навіть свою перемогу, тож здатна її здобути. Українки мають сяяти красою для усього світу, а я одна з них. Хочу показати, що будь-яка жінка може досягти успіху навіть у справі, яка завжди вважалася чоловічою, лишаючись красунею та натхненницею» - вважає Юлія Соколовська.