Тетяна Василик

Ганна Киричевська
Життя – це подорож людини до себе. Неспішно, без зайвої метушні, попри перешкоди і сумніви, ми маємо віднайти себе справжніх.

Рідне місто Тетяни – Полтава, але зараз красуня живе у мальовничому сателіті Києва – місті Буча.  
 
У школі Тетяна паралельно вивчала три іноземні мови і вже тоді зрозуміла, що знання – це сила і головна запорука успіху. Після школи здобула дві вищі освіти за напрямками маркетинг, право та управління. Тетяна вже тоді була досить  амбітною, адже вважає амбіції – двигуном розвитку.
   
Особливе місце і житті Тетяни посідає родина. Вже 20 років вони із чоловіком – щасливі. Разом навчалися і дорослішали, побралися і зараз виховують двох чудових синів – майбутніх кібернетиків.    
 
Зараз Тетяна Василик один з кращих спеціалістів у своїй сфері діяльності. Та цьому передував час пошуку себе – Тетяна багато працювала, отримала посаду керуючого директора двох магазинів однієї з найвідоміших мереж спортивного одягу в Україні. Та одного дня Тетяна зрозуміла, що її діяльність не резонує із її внутрішнім світом та вирішила повністю перезавантажити власне життя. Далі були місяці навчання і практики, велетенські обсяги інформації і постійний саморозвиток.  
 
Тетяна ще з дитинства мала хист до творчості, окрім того, її завжди захоплювала краса жінки. Сьогодні Тетяна Василик – відомий перукар-стиліст. Радіє, що зараз її робота – неймовірні перевтілення, які іноді кардинально змінюють не тільки зовнішність, а й саму людину, додають впевненості і рішучості до ще більш дивовижних змін. Жінка щаслива, що одного разу не побоялася кинути виклик собі, змінила кардинально своє життя і зробила крок назустріч мрії – розвиватися в тому,  до чого лежить душа.   

Тетяна займається йогою, обожнює театр, подорожі, книжки, музеї, малювання.  
Родина Василик подорожують разом – цікаво, пізнавально, активно. Здебільшого  Європою та Україною.  
Тетяна вважає своїм покликанням  надихати інших людей на зміни, бо яким би чудовим не здавалося людині її життя, завжди можна отримати від нього більше.  
 
«Життя – це подорож людини до себе. Неспішно, без зайвої метушні, попри перешкоди і сумніви, ми маємо віднайти себе справжніх. Важливо зустріти і тих, хто надихатиме тебе і намагатися надихати інших. Тому і від конкурсу Ms Ukraine World International я чекаю особистих змін, нових знань, подій та викликів. Мрію зустріти багато цікавих людей, обмінятися з ними досвідом і надихнутися»